Перелік послуг

 

Трансляції в Інтернет

Недорогі трансляції в Інтернет для відвідувачів Вашого сайту. Зйомка і показ відео через Інтернет в режимі реального часу, кращий спосіб заявити про себе.

Телевізійні трансляції високої якості

Комплексне рішення для організації трансляцій на ТБ та Інтернет, включаючи багатокамерну зйомку, графіку, повтори, коментаторів, передачу сигналу в режимі реального часу.

Організація телемостів

Наша фішка, це організація телемостів через Інтернет. Розроблене нами приймально-передавальне обладнання, відповідає телевізійним стандартам, забезпечує мімнімальну затримку, високу якість і низьку ціну послуги.

 

Передача сигналу на телеканали через Інтернет

Ми володіємо технологією передачі відеосигналу, через існуючі канали зв’язку Інтернет, яка не поступається за якістю і надійності супутниковій системі.

 

Розповсюдження відео в Інтернет

Наша власна система розповсюдження відео в Інтернет, дозволяє переглядати відео в кількох режимах якості, без сторонньої реклами, через власний брендований плеєр.

 

Ретрансляция IP камер

Через нашу систему, онлайн відео з Ваших камер можна дивитися в будь-якому місці, де є Інтернет. При цьому відео записується і зберігається у нас, що виключає фізичний доступ до нього сторонніх осіб.

Вебінари та супровід конференцій

Ви хочете навчати ваших співробітників? Ви хочете провести перемовини з колегами? Ви хочете привітати друга? Але назаваді стає відстань. Завдяки HiTechStreaming Ви зможете зробити це все онлайн!

 

Виготовлення рекламних та інформаційних сюжетів

Розробка концепцій, сценаріїв, графіки і спецефектів, зйомка та монтаж новинних сюжетів, звітних програм, рекламних і вітальних відео роликів.

 

Розробка та впровадження автоматизованих систем мовлення

Стаціонарна система трансляцій в Інтернет і на ТБ — це оптимальне рішення для організаторів регулярних заходів. При мінімальних витратах в майбутньому, Ви отримаєте додатковий бонус до переліку своїх послуг.